İnstagram Takipçi Hilesi Nedir?

İnstagram’da takipçi hilesi, belirli bir ücret karşılığında takipçi satın alma işlemidir.

İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Gerçekleştirilir?

Takipçi hilesi yapmak istiyorsanız eğer bu konuyla ilgili hizmet veren sosyal medya ajansları veya sosyal medya uzmanları ile iletişime geçmelisiniz. Bu konuda hizmet verenler belirli bir ücret karşılığında hesabınıza saatler içerisinde takipçi göndermektedir.

İnstagram Takipçi Satın Al

Bunlar bot ya da organik takipçilerdir. Bot, gerçek olmayan takipçiler anlamına gelir. Organik takipçiler ise gerçek kişilerdir. Organik takipçiler gerçek kişiler olduğu için ücretleri daha fazladır.

Günümüzde İnstagram tarafından robot takipçiler, kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Bundan hemen sonra Instagram, bu takipçileri hesabınızdan otomatik bir şekilde düşürmeye başlar.

İnstagram Organik Takipçi Satın Al

Organik takipçiler olarak adlandırılan gerçek İnstagram kullanıcıları ise genellikle sizi takip ettiklerini fark ettiklerinde hemen takibi bırakırlar. Ancak sayfanızı beğenen kişiler, takipten çıkmaz ve sayfanızda kalıcı takipçi olarak kalırlar.

Takipçi hilesinden yararlanmak için sosyal medya ajanslarından, sosyal medya uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda bazı programlara üye olup kendi takipçilerinizi hesabınıza kendiniz de gönderebilme olanağınızda vardır.

İnstagram Bot Takipçi Satın Al

Arama motorunda İnstagram takipçi hilesi veya İnstagram takipçi satın alma gibi aramalar yapabilirsiniz. Bu şekilde konuyla alakalı faaliyet gösteren kişi ve ajanslarla ilgili detaylı bilgi bulabilir ve onlara ulaşabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Hile Fiyatları Ne Kadardır?

İnstagram takipçi hile fiyatları satın alacağınız takipçi sayısına ve takipçilerin sahte ya da gerçek olmalarına göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca hizmet alacağınız ajans ya da kişiye göre de fiyatlar değişir. Bunun nedeni ücretleri hizmeti verenlerin belirlemesidir.

Takipçi satın almadan önce detaylı bir araştırma yapmalısınız. Araştırmanız sonucunda bütçenize uygun olan bir kişi ya da ajansla anlaşabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Kasma Hilesi Önerileri Nelerdir?

  • Paylaşımlarınızda hashtag yani etiket kullanmaya özen gösterin. Fakat spam olarak algılanmaması için bir paylaşımın altında maksimum 8-10 etiket paylaşmanızı tavsiye ederiz.
  • Paylaşım saatlerinize özen göstermelisiniz. Sabah 07.00-09.00, 11.00-14.00 ya da akşam 17.00-19.00 saatleri arasında paylaşım yapmaya dikkat edin. Çünkü bu saat aralıklarında yapılan paylaşımlar daha çok sayıda kişi tarafından görülür.
  • İnstagram paylaşımlarınızın açıklama bölümlerine ürün veya hizmet ile alakalı kısa açıklamalar eklemeyi unutmayın.
  • Takipçileriniz ile iletişim halinde olunuz. Gönderilerinize yapılan beğeni ve yorumlara mutlaka karşılık verin.
  • İnstagram hesabınıza profesyonel, kaliteli ve dikkat çekici fotoğraf ya da videolar yükleyiniz.
  • Sayfanızda bazen çekilişler düzenleyiniz. Bu sayede takipçileriniz sizi düzenli olarak takip etmelerini sağlayabilirsiniz.
  • Takipçi etkinliklerine katılarak, takipçi sayınızı arttırmayı deneyebilirsiniz.
  • Fenomenlere reklam verin.

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi

Ücretsiz olarak instagram takipçi hilesi yapan siteler vardır. Bu sitelere üye olarak kredi kazanabilirsiniz. Kazandığınız krediler sayesinde bilgi ve şifre vermeden her gün istediğiniz hesaba takipçi gönderebilme olanağı elde edersiniz. Ücretsiz kredi kazanmak için sitelere her gün giriş yapmanız yeterli olacaktır.

İnstagram Beğeni ve Yorum Hilesi

Beğenisi yüksek olan fotoğraf ve videolar, takipçilerinizin de dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Mesela çok sayıda yorum ve beğeni alan bir ürün fotoğrafına ürünü beğenen ve satın almayı düşünen diğer kişiler de yorum yapmaya başlar.

İnstagram Beğeni Satın Al

Takipçi sayısı yüksek olan fakat paylaşımlarının beğeni ve yorum sayısı düşük sayfalar, müşterilerin kafasını karıştırıyor. Bu yüzden müşteriler, çoğunlukla sayfada robot takipçi olduğunu kolaylıkla fark ediyorlar. Bu da mevcut takipçilerinizi de kaybetme ihtimaline yol açıyor.

İnstagram Yorum Satın Al

Fotoğraflara gönderilen otomatik beğeni ve yorumlar, sayfa etkileşiminizi arttırarak, Keşfet’e düşmenize yardımcı olmaktadır. İnstagram’da takipçi satın alırken beğeni ve yorum hilesi satın almayı da unutmamalısınız.